Madly Madagascar 4 2013 Filmi Full Türkçe Altyazılı izle

Tek Part Fragman
878

Madagascar 4 Full izle ~ Madly Madagascar Alex- Sevgililer Günü Alex’in en sevdiği günlerden biridir. Hayvanat bahçesinde, sayısız hayranından hediye alan Alex şimdi Afrika’da Sevgililer Günü’nün eskisi gibi olmadığını fark eder. Eskiden gördüğü ilgiyi görmemesine rağmen bu günden keyif alabilecek midir? Marty- Marty dişi bir okapiye aşık olur ama kız o kadar ilgili değildir, ta ki Marty bir aşk iksiri bulana dek.

Artık kız Marty ile ilgilenmektedir. Hatta sadece o değil, bölgedeki bütün dişi hayvanlar da Marty ile ilgilenmektedir. Önce bu durum Marty’nin hoşuna gitse de, daha sonra bunun dayanılmaz bir hale geldiğini düşünür. Melman- Bu Gloria ile geçireceği ilk Sevgililer Günü’dür ve bu nedenle mükemmel geçmesi için her şeyi yapmaya karar verir. Hatta o kadar ileriye gider ki işin içinden çıkamaz. br> Lemurlar- Kral Julien “sevgi kralı” olduğuna karar verir ve bölgedeki tüm hayvanlara kendisini sevdirmeye çalışır.

Penguenler- Skipper’ın oyuncak bebek karısı Lola başka bir bebekle kaçmıştır. Penguenlerin lideri çok geç olmadan sevgilisini geri kazanabilecek midir? İyi seyirler.

Yorumlar

Gertrude Marchio

3 sene önce

Teşekkür ederim

ak

3 sene önce

mükemmelsiniz

at

3 sene önce

İlk defa bir filme yorum yapıyorum . tek kelimeyle mükemmel bir film


Film izle, Filmi Full izle, Filmi Full izlesene, Sinema izle, En iyi Filmleri izle İnceleyen: Filmifullizlesene.com , . Türkiyenin En iyi Film izleme sitesi Yerli ve Yabancı Filmifullizle Filmifullizlesene.com Derecelendirme: 5
yeni nesil ajan xander cage'in dönüşü izle